Menu

2022 ORLEN WARSAW FIM SGP OF POLAND Z AUDIODESKRYPCJĄ DLA OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje – od ubioru zawodników, ich ustawienia na torze, po przebieg turnieju. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również podczas 2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które 14 maja odbędzie się na PGE Narodowym.

Audiodeskrypcja jest darmowa i skierowana głównie do osób niewidomych oraz słabo widzących. Pozwala im na pełny odbiór spektakularnych wydarzeń, które odbywają się na arenie.

Dwóch wykwalifikowanych komentatorów będzie wykonywać usługę audiodeskrypcji na żywo i w czasie bieżącym.

Audiodeskryptorzy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie zadbają o profesjonalny komentarz, który zapewni jak najlepszy odbiór tego, co będzie się działo na torze PGE Narodowego podczas szóstej edycji żużlowego turnieju Grand Prix.

Jak skorzystać z darmowej usługi audiodeskrypcji?

Każda osoba posiadająca telefon komórkowy z radiem i słuchawkami może skorzystać z usługi specjalnego komentarza. W sobotę 14 maja, po przybyciu na PGE Narodowy, wystarczy ustawić radio na częstotliwość 91,5 FM i przy użyciu słuchawek dołączyć do transmisji na żywo, która będzie dostępna przez całe wydarzenie.

Audiodeskrypcję przygotowuje Fundacja Katarynka.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych