Menu

Akredytacje dla mediów FIM SGP 2022

Wystartował proces akredytację na turniej inaugurujący tegoroczny cykl FIM Speedway Grand Prix w Gorican. Dziennikarze i fotoreporterzy mogą składać wnioski o akredytacje na 1. rundę sezonu 2022. Wiadomo też, jak ubiegać się o akredytacje na kolejne rundy, w tym warszawską (14 maja, PGE Narodowy).
W celu ubiegania się o akredytację w sezonie 2022 należy wcześniej zarejestrować się na stronie https://www.fimspeedway.com/media/register/. Następnie konieczne jest zalogowanie do swojego konta i przejście do zakładki „Akredytacja”, aby wypełnić wniosek o akredytację.

Uwaga: istnieją dwa oddzielne formularze zgłoszeniowe – jeden dla telewizji i mediów wideo, a drugi dla wszystkich pozostałych dziennikarzy i fotoreporterów. Należy wypełnić tylko jeden formularz.

Na każdy turniej można zgłaszać się do 9 dni przed datą zawodów. W związku z tym zgłoszenia na 1. rundę IMŚ 2022 w Gorican zostaną zamknięte w czwartek, 21 kwietnia o godzinie 17:00.

Założenie konta i przyznanie dostępu do strefy medialnej na speedwaygp.com nie gwarantuje otrzymania akredytacji na dany turniej – wszystkie wnioski podlegają limitom pojemności mediów, które różnią się znacznie w zależności od miejsca rozgrywania zawodów.

Wnioski o przyznanie akredytacji zostaną rozpatrzone najpóźniej we wtorek przed daną rundą FIM Speedway Grand Prix 2022.

Wszelkie pytania lub wątpliwości można wysyłać na adres e-mail [email protected].

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych