Menu

AutoWatch Polska partnerem PZM podczas SGP na PGE Narodowym

Firma AutoWatch Polska została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Motorowego podczas PZM Warsaw FIM SGP of Poland. Zawody odbędą się 13 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

Urządzenia AutoWatch instalowane w pojazdach wymuszają badania trzeźwości u kierowców przed uruchomieniem silnika. Uruchomienie samochodu staje się możliwe, gdy wynik badania nie wskaże przekroczonego progu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Blokady alkoholowe AutoWatch są bezinwazyjne dla elektroniki pojazdu oraz proste w montażu. Z powodzeniem można je instalować w pojazdach fabrycznych, posiadających gwarancję lub w pojazdach, których gwarancja już wygasła. Urządzenia AutoWatch odznaczają się bardzo dobrą jakością techniczną, najniższą ceną na rynku oraz dostępnością serwisu na terenie całego kraju. Blokada alkoholowa AutoWatch to również Sposób na odzyskanie prawa jazdy.

Kierowcy, któremu zatrzymano prawo jazdy z powodu prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu, w połowie okresu nałożonej kary umożliwiono ubieganie się o warunkowy zwrot prawa jazdy. Warunkiem jest montaż blokady alkoholowej w pojeździe, który będzie prowadził.

Więcej informacji na stronie www.autowatch.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych