Menu

Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek w Fun Escape. Tak Polacy będą współpracować na torze!

Zagadki logiczne i zręcznościowe, wydostanie się z opresji – to zadanie, które stało przed Bartoszem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem, którzy spotkali się w warszawskim FunEscape. Na bezludnej wyspie reprezentanci Polski obchodzili umowne urodziny Bartosza Zmarzlika. Polski Związek Motorowy przygotował specjalny materiał wideo z integracji naszych medalistów IMŚ 2016 i 2017.

Bartosz Zmarzlik cykl FIM SGP 2016 zakończył na trzecim miejscu, a Patryk Dudek ubiegłoroczne zmagania o medale IMŚ uwieńczył srebrnym krążkiem. Już 12 maja w Warszawie zainaugurują kolejny sezon. Chociaż walczyć będą na własny rachunek, to nie ukrywają, że współpraca polskich reprezentantów jest ważna.

Urodziny Zmarzlika na bezludnej wyspie w warszawskim FunEscape były okazją do integracji. W pokoju, gdzie przyszło rozwiązywać im zagadkę komunikowali się tak, żeby nikt ich nie rozszyfrował – jak na torze. – Tam też trzeba sobie podpowiadać i uważać na mechaników z innych teamów, którzy często są Polakami i rozumieją o czym mówimy w parkingu – zdradzili zawodnicy.

W ile minut rozwiązali cały pokój? Sprawdźcie!

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych