Menu

Błażusiak będzie z Polakami na Grand Prix

Taddy Błażusiak – znany polski motocyklista, który startuje w SuperEnduro, obiecuje, że 14 maja zjawi się na PGE Narodowym, aby osobiście trzymać kciuki za reprezentantów Polski, którzy wystartują w żużlowej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix.

Będę starał się przyjechać do Warszawy, bo w 2016 roku sezon w Stanach Zjednoczonych nie zacznie się wcześniej niż przed końcem sierpnia, czyli podejrzewam, że wyjazd do USA z pewnością nastąpi kilka tygodni wcześniej. Zostanę w USA przez parę miesięcy. Postaram się być w Warszawie, bo chętnie zobaczyłbym dobry speedway – zapowiada Taddy Błażusiak, który niedawno uczestniczył, wespół z Bartoszem Zmarzlikiem, w Gali Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM).

Interesuję się żużlem. Mam paru kumpli, którzy przeprowadzili się do Andory. Przybliżają mi ten sport. Coraz lepiej go poznaję. Byłem też na kilku zawodach – dodaje Błażusiak.

Przypomnijmy, że Prezes PZM Andrzej Witkowski na początku stycznia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland zaprosił już kilka gwiazd polskiego sportu, m.in. lekkoatletów: Anitę Włodarczyk, Piotra Małachowskiego i Pawła Fajdka, a także trenera reprezentacji piłkarskiej, Adama Nawałkę oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Jest też wielce prawdopodobne, że na zawodach pojawią się Justyna Kowalczyk i Agnieszka Radwańska.

Każdy kto chce dołączyć do tego znakomitego towarzystwa, ma jeszcze szansę na zakupienie biletów na zawody (w sprzedaży zostało około 11 tys. wejściówek). Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (14.05.2016, godz. 19.00), a także na mecz żużlowej reprezentacji Polska – Reszta Świata (15.05.2016, godz. 14.00) dostępne są w internecie pod adresem https://www.kupbilet.pl/sgp2016, a także w punktach sprzedaży bezpośredniej. Szczegóły: https://sgpnarodowy.pl/bilety/.

Foto.: fim-pictures.com.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych