Menu

Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: Przedpełski wierzy, że nie raz usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego

Paweł Przedpełski ma przed sobą starty eliminacjach do FIM Speedway Grand Prix 2020, jednak z uwagą śledzić będzie zmagania w tegorocznej edycji. W rozmowie ze speedwayekstraliga.pl zawodnik forBET Włókniarza opowiedział o celach w kwalifikacjach oraz o szansach Polaków w tym roku.

Żużlowiec częstochowskiej drużyny czeka na występ w eliminacjach do przyszłorocznej odsłony walki o mistrzostwo Świata. – Będę jechał w eliminacjach i będę się starał pojechać jak najlepiej, a jak wyjdzie no to zobaczymy. Nie mam obranego stricte celu, że jadę tam po jakieś miejsce. Jadę tam, by pojechać dobrze i zdobyć punkty. Fajnie by było, jakby się udało wygrać – powiedział Przedpełski w rozmowie ze speedwayekstraliga.pl.

Mimo, że wychowanek klubu z Torunia występuje na co dzień w klubie z Częstochowy ze stałymi uczestnikami cyklu SGP, Leonem Madsenem oraz Fredrikiem Lindgrenem, to jest przekonany o tym, że w tym roku wielokrotnie usłyszymy polski hymn na koniec rund FIM Speedway Grand Prix. – Polskich zawodników mamy bardzo dobrych i na pewno będą walczyli nie tylko o medale, ale i o złoto. SGP jest to najmocniejsza stawka na świecie i tam też znaleźli się nasi najmocniejsi Polacy, więc jak najbardziej będę im kibicował i myślę, że nie raz usłyszymy nasz hymn – zakończył wychowanek toruńskiego klubu.

Nadal można kupować bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W puli sprzedażowej zostało ich około 1500. Dostępne są na kupbilet.pl/sgp2019 oraz w punktach sprzedaży bezpośredniej (Empik, STS i Kolporter).

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych