Menu

Celebryci lubią żużel

13 maja na PGE Narodowym wśród 50 tys. widzów będą także ci bardziej znani ze świata sportu, kultury i biznesu. LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rokrocznie budzi zainteresowanie i  gromadzi liczną grupę fanów przyjeżdzających do Warszawy z całej Polaki i zagranicy. Celebryci także lubią żużel.

Rośnie również grono jego miłośników wśród sportowców innych dyscyplin, którzy co prawda nie próbują swoich sił na torach, ale i w tym roku chcą dopingować swoich kolegów z żużlowej reprezentacji Polski.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli już m.in.  wielokrotny medalista w chodzie Robert Korzeniowski, trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner, a także światowej rangi tenisistka Agnieszka Radwańska.

Swoje miejsca na trybunach zajmą także lekkoatleta i mistrz w  rzucie kulą Tomasz Majewski oraz olimpijskie wioślarki Magdalena Fularczyk – Kozłowska i Natalia Madaj.

Atmosfera żużla przyciąga także zawodników z innych dyscyplin motorowych: Rafała Sonika, Marka Dąbrowskiego i Krzysztofa Hołowczyca. Swoją obecność potwierdził także Mariusz Czerkawski, który choć skupia się zawodowo na hokeju, to już w trakcie zeszłorocznego Grand Prix przymierzał się do motocykla Tomasza Golloba.

Na żużlu będą także przedstawiciele świata showbiznesu, a wśród nich znani aktorzy – Małgorzata Socha czy Kuba Wesołowski.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych