Menu

Do końca roku tańsze bilety na zawody w Warszawie

Trwa sprzedaż biletów na 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix Polski w Warszawie. Do końca roku zakupić je można w promocyjnych cenach. Warto się pospieszyć, ponieważ ponad połowa PGE Narodowego jest już zajęta.

Wiele wskazuje na to, że oprócz świetnego ścigania i skorzystania z wielu atrakcji kibice będą mogli podziękować za wszystkie medale zdobyte na arenie międzynarodowej Jarosławowi Hampelowi – informuje Przegląd Sportowy.

W tym momencie sprzedaliśmy około 30 tysięcy biletów – mówi nam Przemysław Szymkowiak, media manager zawodów. – Mogę zdradzić, że największy procent kibiców, którzy kupili już bilety zamieszkałych jest w województwach wielkopolskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. Co ciekawe od 2015 właśnie z tych województw najwięcej osób przyjeżdża na PGE Narodowy. Nie brakuje jednak również kibiców spoza granic naszego kraju. Do zawodów pozostało nieco ponad 130 dni, w związku z czym, patrząc na sprzedaż, spodziewamy się ponad 50 tysięcy kibiców. Jesteśmy przekonani, że będą świadkami świetnego widowiska, bowiem tor ułożony zostanie według tych samych zasad jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych