Menu

Gdzie znajdę informator kibica?

Wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące organizacji zawodów zawarliśmy w informatorze kibica. Można go pobrać z naszej strony TUTAJ.

Gdzie odebrać/kupić program zawodów?

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 11.05 będzie odbywać się w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.  Cena programu 20 PLN.

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 11.05  odbywać się będzie w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 11.05 w godzinach 13.00 – 20.00.

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 12.05 odbywać się będzie w Punktach Kasowych umieszczonych po przekroczeniu bram nr 2 i 11 PGE Narodowego. Cena programu 20 PLN.

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 12.05 odbywać się będzie w Infopunkcie zlokalizowanym na wysokości bramy 1.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 12.05
w godzinach 13:00 – 19:00.

Kiedy i gdzie odbędzie się 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland?

2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 12.05.2018 na PGE Narodowym w Warszawie o godz. 19:00. Aby uzyskać więcej informacji o obiekcie, prosimy wejść na stronę www.pgenarodowy.pl.

Z czego będzie składał się program imprezy?

11.05.2018 (piątek): dzień treningu przed 2018 Boll Warsaw FIM SGP of Poland

 • 14:00 otwarcie bramy nr 2 dla kibiców
 • 15:00 rozpoczęcie treningu
 • wejście na trening dla kibiców na podstawie programu zawodów od 14.00, sektor D12/13, brama numer 2. Liczba miejsc ograniczona (999 osób)

12.05.2018 (sobota): dzień zawodów 2018 Boll Warsaw FIM SGP of Poland

 • 12:00 otwarcie Strefy Kibica na PGE Narodowym (czynna do 19:00)
 • 16:00 otwarcie bram PGE Narodowego
 • Wejścia dla kibiców na PGE Narodowy:

bramami nr: 2,3,10 i 11
bramą nr 1: bilety VIP Silver (sektory C2 i C3), loże Wschód
bramą nr 5: bilety VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5), loże Zachód
bramą nr 4: wyłącznie wjazd dla osób posiadających karty wjazdowe oraz niepełnosprawnych (w tym ostatnim przypadku konieczny jest identyfikator informujący, że pojazdem porusza się osoba niepełnosprawna oraz bilet na zawody ze znakiem, że należy do osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim)

 • 18:48 rozpoczęcie prezentacji
 • 19:04 start do pierwszego wyścigu zawodów
 • Około 22:00 zakończenie 2018 Boll Warsaw FIM SGP of Poland

ATRAKCJE W STREFIE KIBICA:

 • Monster

– sampling napojów

16:45 – 17:00 Rig Riot z udziałem: Grega Hancocka, Taia Woffindena, Patryka Dudka i Chrisa Holdera oraz Monster Girls. Będzie szansa na otrzymanie koszulek oraz podpisanych kartek i plakatów z wizerunkiem zawodników.

17:10 – 17:30 sesja autografów – Greg Hancock, Maciej Janowski, Fredrik Lindgren, Krzysztof Kasprzak

 • Boll

16:00 – 16:45 sesja autografów Jason Doyle (możliwość wspólnych zdjęć z zawodnikiem)

– realistyczne symulatory wyścigowe – zmagania kibiców w formacie „Hot Lap” – każdy biorący udział w zabawie może przejechać 3 okrążenia na symulatorze, najlepszy czas okrążenie ujmowany jest w klasyfikacji generalnej. Około godziny 18:00 planowana jest dekoracja zwycięzców – dla osób, które znajdą się na podium Boll przygotował nagrody

– maskotka BOLLEK

– hostessy Boll (możliwość wspólnych zdjęć kibiców z dziewczynami)

 • PZM Assistance
 • Stoisko z oficjalnymi pamiątkami SGP

Co to jest trening?

Trening stanowi możliwość zapoznania się przez zawodników z torem. Nie jest dla nich obowiązkowy. Zawodnicy w trakcie treningu są podzieleni na dwie grupy, po 9 zawodników w każdej grupie. Każda grupa ma dwie wolne sesje treningowe, a każdy zawodnik ma w każdej sesji trzy biegi treningowe.

Co to jest bieg / wyścig żużlowy?

Bieg lub wyścig, to w terminologii żużlowej rywalizacja czterech zawodników na cztery okrążenia toru ze startu stojącego spod taśmy maszyny startowej. W zawodach z cyklu FIM Speedway Grand Prix każdy zawodnik bierze udział wpięciu wyścigach turnieju głównego. Czołowa ósemka po turnieju głównym startuje w dwóch wyścigach półfinałowych. Do finału zawodów awans uzyskuje po dwóch zawodników z każdego półfinału. Finał rozstrzyga o kolejności miejsc na podium.

W jaki sposób można kupić bilet na 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland?

SPRZEDAŻ BILETÓW na 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland prowadzona jest w sieci KupBilet.pl oraz w salonach Empik i STS w całej Polsce.

SPRZEDAŻ BILETÓW na Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 11.05 odbywać się będzie w  Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 11.05 w godzinach 13.00 – 20.00.

SPRZEDAŻ BILETÓW na Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 12.05 odbywać się będzie wyłącznie w  Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 12.05
w godzinach 13:00 – 19:00.

 

Ile kosztują bilety na na 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland?

Sprzedaż biletów 2018 Boll Warsaw FIM SGP of Poland:

 • KAT. VI 29 PLN
 • KAT. V 69 PLN
 • KAT. IV 79 PLN
 • KAT. III  89 PLN
 • KAT. II 99 PLN
 • KAT. I 129 PLN
 • PREMIUM 159 PLN
 • VIP SILVER 599 PLN
 • VIP GOLD 699 PLN

Ile kosztuje i czym jest program zawodów 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland?

W cenie 20 zł można nabyć oficjalny 88-stronicowy program zawodów 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W obszernym wydawnictwie znajdą się przede wszystkim ciekawe wywiady i teksty dedykowane inauguracji cyklu Grand Prix.

Tegoroczny program zawiera wywiady z Patrykiem Dudkiem, Bartoszem Zmarzlikiem, Przemysławem Pawlickim i Maciejem Janowskim. Ponadto znaleźć w nim można specjalne rozmowy z Indywidualnym Mistrzem Świata 2017 – Jasonem Doylem, a także wracającym na tor po kontuzji Duńczykiem, Nickim Pedersenem.

– Każdy z Polaków jest mocny, ale nie tylko. Mocna jest też reszta stawki – przyznał w wywiadzie Bartosz Zmarzlik.

– Czy jesteś gotowy na to, aby zostać Mistrzem Świata?zapytano w rozmowie Macieja Janowskiego  – Jestem gotowy, aby o to walczyć, a czy zostać, to się okaże – odpowiedział wrocławianin.

 

– Jeżeli chodzi o cały cykl, to chciałbym powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu, a więc stanąć na podium – dodał z kolei aktualny srebrny medalista IMŚ, Patryk Dudek.

W programie nie zabraknie także rozmów z bardzo znanymi osobistościami świata sportu, a jednocześnie fanami żużla. O porównaniu speedwaya do skoków narciarskich wypowiedział się Adam Małysz. O swojej pasji do czarnego sportu, ale także ciekawostkach związanych z własną karierą zawodniczą powiedzieli szczypiorniści: Michał i Bartosz Jureccy.

– Raz w życiu miałem okazję usiąść na motocyklu żużlowym i przejechałem kilka okrążeń – wyznał m.in. kolejny bohater oficjalnego programu warszawskich zawodów, Jakub Przygoński, który wywalczył piąte miejsce w słynnym Rajdzie Dakar.

Ponadto w programie znajdziemy sylwetki wszystkich uczestników Grand Prix z bogatym serwisem statystycznym i zdjęciowym oraz informacje o trzech do tej pory rozegranych turniejach w Warszawie i najważniejsze fakty o historii cyklu Grand Prix.

Voucher na program można nabyć w Internecie https://www.kupbilet.pl/programSGP2018.

Czy na miejscu dostępny będzie parking dla publiczności?

PARKING ZEWNĘTRZNY na błoniach PGE Narodowego. Sprzedaż dostępna wyłącznie na stronie internetowej https://sklep.pgenarodowy.pl/rezerwacja/termin-dzien.html?idg=81&d=3&data=2018-05-12

 • Parking zewnętrzny motocykl – 12 zł
 • Parking zewnętrzny samochód osobowy – 20 zł
 • Parking zewnętrzny bus – 40 zł
 • Parking zewnętrzny autokar – 80 zł

INNE PARKINGI:

 • Parking pod Pałacem Kultury (płatny) – ogólnodostępny. Wjechać będzie mógł każdy kto opłaci bilet. Stamtąd jest najłatwiejszy dojazd/dojście na stadion.
 • Parkingi Park & Ride – system ww. parkingów umożliwia bezpłatne parkowanie pojazdów osobom, które w chwili wyjazdu z parkingu przedstawią ważny bilet dobowy lub o dłuższym okresie ważności.

Kto wystartuje w zawodach 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland?

Wszystkie szczegóły dotycząc listy startowej na bieżąco będą publikowane na oficjalnej stronie internetowej sgpnarodowy.pl. Oficjalna strona cyklu FIM Speedway Grand Prix speedwaygp.com zawiera wszystkie informacje o uczestnikach.

Czy po zawodach będzie wiadomo, który zawodnik został Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu w sezonie 2018?

Nie. 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to jeden turniej z cyklu FIM Speedway Grand Prix w sezonie 2018. Zawodnicy zbierają punkty przez cały sezon do klasyfikacji generalnej. Szczegóły dotyczące klasyfikacji i uczestników na speedwaygp.com.

Czy na 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland będą dostępne punkty gastronomiczne?

Na teren PGE Narodowego nie można wnosić jedzenia ani napojów. Dla widzów przygotowana będzie bogata oferta gastronomiczna (przekąski zimne, ciepłe, napoje) na promenadzie zewnętrznej oraz wewnątrz Stadionu. Płatność gotówką.

Czy na 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland będzie audiodeskrypcja?

Na PGE Narodowym dostępny będzie serwis audiodeskrypcji (częstotliwość 95,1 MHz), czyli głosowy opis treści wizualnych dla osób niewidomych i niedowidzących. Aby skorzystać z usługi należy również użyć własnego telefonu komórkowego wyposażonego w radio i słuchawki. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich, którzy potrzebują bądź są ciekawi dodatkowego komentarza.

Jak dojechać na PGE Narodowy?

Samochodem:
Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie.

Autobusem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72.

Tramwajem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77.

Kolejką:
Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich.

Rowerem miejskim Veturilo:
Stacja Rondo Waszyngtona – PGE Narodowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych