Menu

Gollob czuje się młodo

Tomasz Gollob gościł w Radio ZET, gdzie opowiadał o swoich przygotowaniach do sezonu 2016. Legenda reprezentacji Polski od swojego stanu zdrowia uzależnia liczbę zawodów, w których wystartuje w nowych rozgrywkach. Wielu kibiców po cichu liczy na to, że Tomasz Gollob wystartuje 15 maja na PGE Narodowym podczas meczu Polska – Reszta Świata.

Mam taki charakter, że czuję się młodo mimo 45 latpowiedział Gollob.Uważam, że człowiek jest dojrzały, gdy ma 80 lat, a stary, gdy osiągnie 100 lat – przyznał żużlowiec.

Aktualnie Tomasz Gollob przygotowuje się do nowego sezonu. Zakłada, że jeśli wszystko będzie w porządku po przebytej jesienią operacji kręgosłupa, to nie będzie skupiał się wyłącznie na występach w PGE Ekstralidze, a zawodów, w których wystartuje będzie zdecydowanie więcej (w tym m.in. w lidze szwedzkiej).

Mecz żużlowej reprezentacji Polska – Reszta Świata odbędzie się 15 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Początek o godzinie 14.00. Bilety na zawody, a także na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, można nabywać na https://www.kupbilet.pl/sgp2016

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych