Menu

Greg Hancock: w 2016 roku napiszemy w Warszawie nową żużlową historię

Na wielkim stadionie, przy wielkiej widowni pod dachem, czujesz ten zapach żużlowych motorów. Ten hałas, który się z nich wydobywa. I ten ryk przy taśmie startowej… Według mnie to się nie może z niczym równać – mówi Greg Hancock, amerykański żużlowy mistrz świata. – Jeśli ktoś nie jest fanem żużla, tym bardziej powinien tego doświadczyć. Bo to spektakl!

Trwa sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które 14 maja odbędzie się na PGE Narodowym. – Mam piękne wspomnienia z tego, jak pełny był ten stadion na Grand Prix 2015. Kiedy zobaczyłem go wypełnionego po brzegi oglądając niedawno piłkarski mecz Polski z Irlandią, znów poczułem ten dreszcz – dodaje weteran czarnego sportu, który jest przekonany, że 14 maja 2016 roku na PGE Narodowym przeżyje niezapomniane i pełne emocji zawody. – Myślę, że w 2016 roku napiszemy w Warszawie nową żużlową historię. Naprawdę nie mogę się doczekać, by być tam znowu, poczuć stadion, największą widownię przed jaką jeździłem. Chcę znów to zrobić – zapowiada.

Poza Grand Prix, które zostanie rozegrane w sobotę, 14 maja, dzień później kibice będą mogli podziwiać żużlowców jeszcze raz w akcji podczas meczu Polska – Reszta Świata.

Aktualnie do dyspozycji wszystkich kibiców chcących zobaczyć Grand Prix lub Grand Prix i mecz Polska – Reszta Świata, są dwa warianty sprzedażowe:

 • tylko 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland
 • pakiet 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i mecz Polska – Reszta Świata

Bilety w cenie od 49 zł można kupować na https://www.kupbilet.pl/sgp2016, a także w punktach sprzedaży bezpośredniej. Przypomnijmy, że miejsce w cyklu FIM SGP 2016 zapewnili już sobie czterej reprezentanci Polski: Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki, a także Maciej Janowski i Jarosław Hampel.

Sprzedaż biletów:

Sprzedaż otwarta tylko 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

KAT. I 49 PLN

KAT. II 59 PLN

KAT. III 69 PLN

KAT. IV 79 PLN

KAT. V 79 PLN

KAT. VI 89 PLN

KAT. VII 99 PLN

VIP SILVER 500 PLN

VIP GOLD 1000 PLN

Sprzedaż otwarta pakiet: 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i mecz Polska – Reszta Świata

KAT. I 79 PLN

KAT. II 89 PLN

KAT. III 99 PLN

KAT. IV 109 PLN

KAT. V 109 PLN

KAT. VI 119 PLN

KAT. VII 129 PLN

VIP SILVER 530 PLN

VIP GOLD 1030 PLN

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA KIBICÓW:

 • Maksymalna liczba biletów przypadająca na login wynosi 50.
 • Cena biletu VIP Gold zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów (voucher). Będzie można kupić miejsce parkingowe na KupBilet.pl do biletów VIP Gold i Silver w cenie 50 zł na sobotę i 10 zł na niedzielę.
 • Cena biletu VIP Silver zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Silver (sektory C1, C2, C3, C4), catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe: piwo oraz wino (pozostałe napoje alkoholowe płatne) i niealkoholowe, program zawodów (voucher).
 • VIP Hospitality obowiązuje tylko na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.
 • Na mecz Polska – Reszta Świata obowiązują te same miejsca co na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.
 • Program na zawody w cenie 20 zł na KupBilet.pl, można kupować od 1 do 50 szt. Odbiór programu na podstawie vauchera będzie możliwy w dniu zawodów w specjalnym punkcie na PGE Narodowym.
 • Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4,D5,D6,D7,D14,D15,D16,D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun):  49 PLN + 1 PLN.
 • Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne  tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.
 • Zamówienia grupowe powyżej 50 biletów: kontakt z KupBilet.pl: [email protected]
Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych