Menu

Gwiazdy sportu zaproszone na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Prezes Polskiego Związku Motorowego – Andrzej Witkowski – zaprosił na 2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym w Warszawie kilka gwiazd polskiego sportu podczas 81. Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2015. Andrzej Witkowski odebrał również wyróżnienie w imieniu Rafała Sonika, który zajął dziesiąte miejsce w Plebiscycie.

Andrzej Witkowski osobiście zaprosił, przy okazji obecności na Gali Mistrzów Sportu, lekkoatletów: Anitę Włodarczyk, Piotra Małachowskiego i Pawła Fajdka, a także trenera reprezentacji piłkarskiej, Adama Nawałkę oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka, który jest od lat wielkim fanem i znawcą żużla.

Andrzej Witkowski na zawody zaplanowane na 14 maja chce jeszcze zaprosić narciarkę Justynę Kowalczyk (był już na SGP w kwietniu 2015 roku) i tenisistkę, Agnieszkę Radwańską. – Będziemy mieli się czym pochwalić i co pokazać, bo przecież w Grand Prix na PGE Narodowym pojedzie aż pięciu Polaków – przypomina Andrzej Witkowski.

Podczas Plebiscytu Patronem Polskiego Sportu ogłoszono Totalizator Sportowy – partnera tytularnego 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Wyróżnienie odebrał Prezes Totalizatora – Wojciech Szpil.

Przypomnimy, że bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, a także na zaplanowany 15 maja również na PGE Narodowym (początek o godz. 14.00) oficjalny mecz reprezentacji Polska – Reszta Świata można kupować na https://www.kupbilet.pl/sgp2016

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych