Menu

Harmonogram na piątek. KWALIFIKACJE i SPRINT przed 2024 ORLEN FIM SGP of Poland w Warszawie

W piątek (10 maja) na torze stadionu PGE Narodowego odbędą się kwalifikacje przed 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw oraz nowość w formacie Grand Prix – sprint! Za udział w biegu sprinterskim zawodnicy otrzymają kolejno 4, 3, 2 i 1 punkt do klasyfikacji generalnej cyklu.

Najważniejsze informacje organizacyjne:

Otwarcie bramy nr 2 dla kibiców nastąpi o godz. 16:00. Wejście na PGE Narodowy dla fanów będzie możliwe na podstawie zakupionego programu zawodów.
Dla kibiców, którzy chcą obejrzeć kwalifikacje i sprint wyznaczony będzie sektor D12/13, wejście bramą numer 2. Liczba miejsc jest ograniczona (999 osób).


Harmonogram dnia (10 maja) przedstawia się następująco.

17:00 – początek kwalifikacji i sprintu zawodników,

18:15 – zakończenie kwalifikacji i sprintu oraz wybór numerów startowych przez zawodników, konferencja prasowa po sprincie dla przedstawicieli mediów,

Najwygodniej, najszybciej i bez stania w kolejkach program zawodów można kupić za pośrednictwem Internetu (voucher), wejdź w link: https://www.kupbilet.pl/programSGP2024

SPRZEDAŻ programów zawodów 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw w dniu 10.05 będzie odbywać się w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego. Cena programu 30 PLN.

ODBIÓR PROGRAMÓW ZAWODÓW
ZAKUPIONYCH PRZEZ INTERNET (na podstawie vouchera) w dniu 10.05 odbywać się będzie w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

SPRZEDAŻ BILETÓW na ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw w dniu 10.05 odbywać się będzie w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego. Wejściówki można kupić jeszcze za pośrednictwem Internetu, wejdź w link: https://www.kupbilet.pl/sgp2024

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 10.05 w godzinach 13.00 – 20.00.


INFORMATORY DLA KIBICÓW
przed ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Pliki do pobrania TUTAJ.

Informatory są dostępne w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych