Menu

Kibice przepytali Patryka Dudka (wideo)

Polscy uczestnicy cyklu Grand Prix przebywający na zgrupowaniu kadry narodowej w Szklarskiej Porębie, za pośrednictwem PZMtv odpowiadali na wybrane pytania od kibiców zamieszczone w internecie.

Patryk Dudek wyjawił m.in. powody wyboru numeru 692 w swoim debiutanckim sezonie w rywalizacji o IMŚ, a także wypowiedział się na temat skojarzeń związanych z PGE Narodowym i formy przed sezonem 2017.

Jeśli chodzi o warunki zeszłoroczne, to tor był bardzo dobrze przygotowany. Na sztucznych torach były zresztą jedne z ciekawszych rund w sezonie 2016 – powiedział Dudek, którego pytano także o możliwości związane ze znalezieniem nowych sponsorów w sytuacji, gdyby w okresie transferowym przeniósł się do FOGO Unii Leszno. – Wydaje mi się, że udałoby mi się znaleźć nowych sponsorów, bo jeśli zawodnik startuje w Grand Prix, to zainteresowanie jest większe – przyznał m.in. Patryk Dudek.

Pytania od kibiców z hasztagiem #zapytajDudka można było umieszczać na facebooku przed wyjazdem reprezentacji Polski na zgrupowanie do Szklarskiej Poręby.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych