Menu

Zadawali pytania Piotrowi Pawlickiemu (wideo)

Przygotowującego się do drugiego sezonu w cyklu Grand Prix, Piotra Pawlickiego zapytaliśmy w imieniu kibiców o słynnego różowego „malucha”, szybką jazdę samochodem oraz plany przed nadchodzącymi rozgrywkami. Wszystko w ramach cyklu #zapytajPawlickiego.

PZMtv kontynuuje cykl związany z przepytywaniem polskich uczestników cyklu Grand Prix 2017. Najpierw kibice mogli w internecie zamieszczać swoje pytania do żużlowców, a następnie zostały one przekazane do adresatów.

Chcę ten sezon przejechać cało i zdrowo, z wynikami lepszymi niż przed rokiem – odpowiedział na jedno z pytań Piotr Pawlicki. Nie zabrakło też wątków prywatnych, które poruszali fani. Zawodnik został poproszony m.in. o podanie sposobu i miejsca, gdzie odstresowuje się po meczach, a także zagadnięty o słynnego różowego malucha i przesądy oraz wrażenia związane z ubiegłorocznym turniejem Grand Prix Polski na PGE Narodowym.

Przypomnijmy, że Piotr Pawlicki wespół z Bartoszem Zmarzlikiem, Maciejem Janowskim i Patrykiem Dudkiem wystartuje w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix. W Polsce będzie można go obejrzeć pierwszy raz w ramach tej rywalizacji 13 maja w Warszawie. Wcześniej odbędzie się inauguracja cyklu na torze w słoweńskim Krsko.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych