Menu

Niespodzianki dla Tomasza Golloba na PGE Narodowym

Jutrzejszy turniej LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland będzie również okazją do pokazania wsparcia, które polscy żużlowcy i kibice przekazują Tomaszowi Gollobowi.

Jeszcze dziś w godzinach od 19:00 do 22:00 na PGE Narodowym zostanie wyświetlony napis „Gollob. Mistrz jest jeden”. Wewnątrz obiektu już od kilku dni znajdują się bannery, na których wypisano zarówno miejsca, jak i daty wszystkich triumfów Tomasza Golloba w jego historii startów w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Nie zapomniano też o słowach otuchy dla zawodnika z funkcjonującym od dawna hasztagiem #MistrzJestJeden.

W okolicznościowym kombinezonie na wzór Tomasz Golloba w turnieju wystartuje Przemysław Pawlicki. Podczas dzisiejszego treningu zawodnik nie był jeszcze w niego ubrany. Na obszyciach motocykla u Bartosza Zmarzlika były natomiast symbole wsparcia dla Golloba. Te widnieją również na jego biało – czerwonym kombinezonie, z którego skorzysta w zawodach.

Największą niespodzianką dla kibiców i Tomasza Golloba przygotował jednak Polski Związek Motorowy. Co nią będzie? Aby się przekonać – trzeba będzie przyjść na zawody. Pierwszy raz rąbek tajemnicy zostanie uchylony po godzinie osiemnastej, potem również na telebimie przed zawodami i wreszcie podczas hymnu narodowego.

Nadal można kupować bilety na https://kupbilet.pl/sgp2017 oraz jutro przed zawodami bezpośrednio na PGE Narodowym.

Fot. Marcin Karczewski

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych