Menu

Oglądaj Boll Warsaw FIM SGP of Poland z programem zawodów

W cenie 20 zł można nabyć oficjalny 88-stronicowy program zawodów 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W obszernym wydawnictwie znajdą się przede wszystkim ciekawe wywiady i teksty dedykowane inauguracji cyklu Grand Prix.

Tegoroczny program zawiera wywiady z Patrykiem Dudkiem, Bartoszem Zmarzlikiem, Przemysławem Pawlickim i Maciejem Janowskim. Ponadto znaleźć w nim można specjalne rozmowy z Indywidualnym Mistrzem Świata 2017 – Jasonem Doylem, a także wracającym na tor po kontuzji Duńczykiem, Nickim Pedersenem.

– Każdy z Polaków jest mocny, ale nie tylko. Mocna jest też reszta stawki – przyznał w wywiadzie Bartosz Zmarzlik.

– Czy jesteś gotowy na to, aby zostać Mistrzem Świata?zapytano w rozmowie Macieja Janowskiego  – Jestem gotowy, aby o to walczyć, a czy zostać, to się okaże – odpowiedział wrocławianin.

– Jeżeli chodzi o cały cykl, to chciałbym powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu, a więc stanąć na podium – dodał z kolei aktualny srebrny medalista IMŚ, Patryk Dudek.

W programie nie zabraknie także rozmów z bardzo znanymi osobistościami świata sportu, a jednocześnie fanami żużla. O porównaniu speedwaya do skoków narciarskich wypowiedział się Adam Małysz. O swojej pasji do czarnego sportu, ale także ciekawostkach związanych z własną karierą zawodniczą powiedzieli szczypiorniści: Michał i Bartosz Jureccy.

– Raz w życiu miałem okazję usiąść na motocyklu żużlowym i przejechałem kilka okrążeń – wyznał m.in. kolejny bohater oficjalnego programu warszawskich zawodów, Jakub Przygoński, który wywalczył piąte miejsce w słynnym Rajdzie Dakar.

Ponadto w programie znajdziemy sylwetki wszystkich uczestników Grand Prix z bogatym serwisem statystycznym i zdjęciowym oraz informacje o trzech do tej pory rozegranych turniejach w Warszawie i najważniejsze fakty o historii cyklu Grand Prix.

Voucher na program można nabyć już teraz w Internecie https://www.kupbilet.pl/programSGP2018.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych