Menu

Ostatnie tygodnie promocji biletowej

Już ponad 40 tys. biletów zostało sprzedanych na warszawską rundę Grand Prix, która 18 maja przyszłego roku odbędzie się na PGE Narodowym. Do końca grudnia trwa promocja na wejściówki, które są tańsze o 10 zł.

18 maja przyszłego roku czterech pełnoprawnych żużlowców cyklu Grand Prix z Polski powalczy po raz piąty na PGE Narodowym. Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek mają już na koncie swoje medale Indywidualnych Mistrzostw Świata, na sukces Macieja Janowskiego i Janusza Kołodzieja czekamy.

Bilety na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland sprzedawane są od 11 października.

Co ważne, licząc na to, aby bilety kolekcjonerskie na zawody (czyli w formie kartonikowej) zostały prezentem z okazji Świąt Bożego Narodzenia, należy brać pod uwagę kwestię terminu wysyłki kurierskiej, a w związku z tym najlepiej kupić i opłacić bilety do 19 grudnia.

Bilety w promocyjnych cenach (tańsze o 10 zł) sprzedawane są do końca roku. Można je kupować również w postaci wydruku własnego, a sprzedaż prowadzona jest nie tylko w Internecie (na kupbilet.pl), ale także w punktach stacjonarnych: EMPIK, STS i KOLPORTER.

CENY BILETÓW do 31.12.2018:
2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland
KAT. VI 29 PLN
KAT. V 59 PLN
KAT. IV 69 PLN
KAT. III  79 PLN
KAT. II 89 PLN
KAT. I 119 PLN
PREMIUM 149 PLN
VIP SILVER 599 PLN
VIP GOLD 699 PLN

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych