Menu

Pawlicki i Zmarzlik przejmują PGE Narodowy (wideo)

Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik już za kilka dni powalczą w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i meczu reprezentacji Polska – Reszta Świata. Obaj, choć jest to ich pierwszy sezon w prestiżowych Indywidualnych Mistrzostwach Świata na żużlu, zapowiadają, że PGE Narodowy będzie ich!

Stadion w Warszawie ma rzeczywiście specyficzny klimat i miałem gęsią skórkę, kiedy wędrowaliśmy po kolejnych jego zakamarkach – mówi Piotr Pawlicki. – Nagranie klipu sprawiło nam nie mniejszą frajdę niż same zawody. Oczywiście tam dojdzie również adrenalina, która zawsze towarzyszy zawodom, ale jedno, co mogę obiecać to ostrą walkę w każdym biegu. W końcu razem z Bartoszem musimy pokazać, że jesteśmy godnymi następcami Tomka Golloba – dodał wychowanek i zawodnik FOGO Unii Leszno.

Niedawno był dzień flagi, której barwy związane są nieodłącznie z występami reprezentacji.  Do tego cały stadion również jest biało-czerwony, a to dodaje poweru i nakręca pozytywnie do walki – dodaje Bartosz Zmarzlik. – Dodatkowy motywator to ponad 50 tysięcy kibiców, którzy są przecież najlepsi na świecie. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna SGP i trzymajcie kciuki już 14 maja, żeby ten stadion był nasz – podsumowuje Zmarzlik.

Dwa żużlowe turnieje w jeden weekend i pożegnanie Tomasza Golloba z reprezentacją Polski – to już 14 i 15 maja czeka wszystkich fanów speedway`a, którzy na PGE Narodowym w Warszawie będą mogli kibicować swoim faworytom.

INFORMATOR KIBICA, który każda osoba wybierająca się do stolicy powinna przeczytać jest dostępny na stronie internetowej www.sgpnarodowy.pl.

14 maja można będzie zobaczyć aż pięciu Polaków w walce o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. W LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland wystartują:

  • Maciej Janowski
  • Jarosław Hampel
  • Bartosz Zmarzlik
  • Piotr Pawlicki
  • Patryk Dudek

Już o godzinie 11:00 14 maja nastąpi OTWARCIE STREFY KIBICA na Błoniach PGE Narodowego.
OTWARCIE BRAM PGE Narodowego 14 maja o godzinie 16:00, a o godzinie 19:04 START do pierwszego wyścigu zawodów LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.
15 maja o godz. 14:00 na PGE Narodowym odbędzie się mecz reprezentacji Polska – Reszta Świata. Naszą reprezentację poprowadzi trener Marek Cieślak, a na jego przeciw, jako menedżer Reszty Świata, stanie duńska legenda żużla, były trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, Ole Olsen.

Gdzie kupić bilety i programy zawodów w dniach 13 – 15 maja?
Gdzie zaparkować samochód lub autokar?
Którędy wejść na stadion?
Jakich przedmiotów nie wolno wnosić na stadion?
Jakie atrakcje czekają w Strefie Kibica?

O tym wszystkim można przeczytać w specjalnym INFORMATORZE KIBICA, który jest dostępny pod adresem: https://sgpnarodowy.pl/wp-content/uploads/2016/04/Informator-kibica-28.04.2016.pdf

Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i Polska – Reszta Świata można jeszcze kupować w Internecie: https://www.kupbilet.pl/sgp2016

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych