Menu

PGE Narodowy będzie gotowy na Boll Warsaw FIM SGP of Poland

12 maja na PGE Narodowym odbędzie się Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Nie ma żadnych zagrożeń związanych z inauguracją zmagań o tegoroczne Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu w związku z niedawnymi wydarzeniami na obiekcie podczas finału piłkarskiego Pucharu Polski, który odbył się 2 maja.

Uszkodzenia na stadionie nie mają związku z przeprowadzeniem zawodów żużlowych i zapraszamy wszystkich kibiców na PGE Narodowy, gdzie szykuje się naprawdę znakomity turniej żużlowy – poinformował Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego.

Można jeszcze kupować bilety, których do nabycia zostało około 1300. Kibice, którzy zaopatrzyli się już w karty wstępu mogą spokojnie oczekiwać na zawody. – Wszystkie krzesełka, które zostały uszkodzone będą wymienione i zapraszamy na PGE Narodowy. Każde miejsce będzie spełniało najwyższe standardy, do których przyzwyczailiśmy fanów żużla podczas minionych trzech edycji zawodów – powiedziała Monika Borzdyńska, Dyrektor Ds. Komunikacji i Promocji oraz Rzecznik Prasowy PGE Narodowego.

Aktualnie trwa już budowa toru żużlowego.

Budowa toru żużlowego na PGE Narodowym 5 maja 2018

Rośnie tor!

Opublikowany przez SGPnarodowy 5 maja 2018

Przypomnijmy, że 9 maja tor, który układa na płycie PGE Narodowego duńska firma Speed Sport Ole Olseana, przejdzie specjalny test z udziałem zaplecza polskiej kadry narodowej juniorów. Z kolei 11 maja na PGE Narodowym odbędzie się oficjalny trening przed zawodami, które odbędą się dzień później.

Początek Boll Warsaw FIM SGP of Poland 12 maja o godz. 19:00. Przed zawodami na terenach zewnętrznych wolontariusze Fundacji #DW43 przeprowadzą zbiórkę na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji Tomasza Golloba, mistrza świata z 2010 roku, który swoją karierę reprezentacyjną kończył właśnie na PGE Narodowym.

Portal yr.no przewiduje, że w dniu zawodów nie będzie padać deszcz, a temperatura powietrza będzie wynosić (w godzinach imprezy) od 22 do 26 stopni Celsjusza.

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych