Menu

Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy

Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs organizowany przez Polski Związek Motorowy. Wspólny lunch i możliwość poćwiczenia w parku trampolin pozostawiły niezapomniane wrażenia na Katarzynie Suchorzewskiej.

29-letnia kibicka urodzona w Ostrowie Wielkopolskim, obecnie mieszkająca w Warszawie, wygrała cztery zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja rozegrane zostanie na PGE Narodowym, a przede wszystkim miała możliwość spotkania z uczestnikiem tych zawodów, Piotrem Pawlickim.

Żużlowiec FOGO Unii Leszno i reprezentant Polski przyjechał specjalnie z tego powodu na warszawską Wolę, aby spotkać się z Katarzyną Suchorzewską. Ta przygotowała dla niego zwycięski konkursowy lunch, czyli ciasto francuskie ze szpinakiem i serem pleśniowym, łososia pieczonego z soczewicą oraz ciasto marchewkowe.

Gość w dom, to zawsze przecież dodatkowa motywacja do posprzątania – żartowała Katarzyna Suchorzewska przed wizytą Piotra Pawlickiego.Spośród wszystkich kibiców na stadionie to ja będę najmocniej trzymała za Piotra kciuki podczas PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND! Doskonale pamiętam też moment, w którym niesamowicie mi zaimponował zostając jednocześnie moim ulubionym żużlowcem. Było to rok temu na PGE Narodowym, kiedy po trzech sobotnich upadkach następnego dnia reprezentował Polskę w rywalizacji z Resztą Świata. Mocny z niego gość! – dodała.

Chociaż jestem generalnie na diecie i przez cały czas monitoruję specjalnym urządzeniem stan wytrenowania i poziom kalorii, to oczywiście zrobiłem wyjątek, bo jedzenie było zdrowe, a co najważniejsze szybko udało mi się przeprowadzić z Kasią trening – powiedział Piotr Pawlicki, któremu bardzo spodobało się w parku trampolin Hangar 646.

Niesamowite miejsce, miałem okazję się spocić i potrenować, a czasami praktycznie „polatać” – podsumował spotkanie zawodnik.

Piotr Pawlicki tradycyjnie, bo czyni tak już trzeci rok z rzędu, odwiedził redakcję Radia ZET, gdzie udzielił obszernego wywiadu red. Michałowi Korościelowi i nagrał m.in. życzenia dla radiosłuchaczek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Blisko sześciogodzinny pobyt w Warszawie był związany z promocją PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. To kolejne z działań Polskiego Związku Motorowego przed majowym turniejem. Przypomnijmy, że bardzo aktywny dzień na Zimowym Narodowym w grudniu spędzili Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i właśnie Piotr Pawlicki.

Pod koniec stycznia Bartosz Zmarzlik odwiedził siedziby pięciu stołecznych radiowych i prasowych redakcji sportowych, a Patryk Dudek w lutym zapoczątkował akcję „Z minitoru na PGE Narodowy”, wręczając zaproszenie na zawody młodemu żużlowcowi z Bydgoszczy.

W marcu, kwietniu i maju na kibiców czeka jeszcze kilka niespodzianek związanych z przygotowaniami do PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych