Menu

Ponad 30 tys. sprzedanych biletów

Ponad 30 tys. biletów zostało sprzedanych na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już wkrótce czterech naszych reprezentantów, którzy 13 maja będą walczyć na PGE Narodowym w Warszawie, weźmie udział wespół z resztą reprezentacji Polski w przedsezonowym zgrupowaniu.

Od 22 do 28 stycznia żużlowa reprezentacji Polski będzie przygotowywała się do sezonu w Szklarskiej Porębie. Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek – podobnie jak pozostali zawodnicy – skupią się na treningach na nartach biegowych w Jakuszycach i nartach zjazdowych w Harrachovie. Poza tym do dyspozycji będą mieli salę treningową i odnowę biologiczną.

Trwa intensywny czas przygotowań – mówi Bartosz Zmarzlik, którego przed wyjazdem na zgrupowanie czeka jeszcze dzień medialny w Warszawie, gdzie będzie gościł w dwóch rozgłośniach radiowych i kilku redakcjach gazet.

Zainteresowanie naszymi uczestnikami cyklu Grand Prix w stolicy jest zresztą coraz większe. – Z całą pewnością można powiedzieć, że nasi żużlowcy trafiają do coraz poczytniejszych tytułów i wiedzą, że sukces sportowy pociąga też za sobą zainteresowanie mediów – dodaje Przemysław Szymkowiak, media menedżer warszawskiej Grand Prix.

Poczynaniom czwórki polskich uczestników Grand Prix w Szklarskiej porębie będzie przyglądała się ekipa PZMtv. Kibice, którzy chcą zadać pytania Patrykowi Dudkowi, Bartoszowi Zmarzlikowi, Maciejowi Janowskiemu i Piotrowi Pawlickiemu, mogą to robić w mediach społecznościowych (SGPnarodowy) ze specjalnym hasztagiem #zapytaj (nazwisko zawodnika).

Bilety na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland ciągle można kupować  w punktach sprzedaży bezpośredniej (salony Empik i punkty STS w całej Polsce), a także za pośrednictwem strony https://kupbilet.pl/sgp2017.

Biuro PZM-Travel przygotowało dla kibiców specjalne oferty pakietowe składające się z zakwaterowania w warszawskich hotelach różnych kategorii (1-4 gwiazdki) oraz biletów wstępu na zawody. Więcej informacji: www.pzmtravel.com.pl , tel. 228498449 i 228496904.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych