Menu

PRZEDPEŁSKI ZA HAMPELA! “KIBICE NIECH SIĘ NAWET NIE ZASTANAWIAJĄ”

Paweł Przedpełski zastąpi Jarosława Hampela w testmeczu Polska – Reszta Świata na PGE Narodowym. – Namawiałem do startu Tomasza Golloba, ale ten się nie zgodził, a więc wybrałem Pawła Przedpełskiego – wyjaśnia Marek Cieślak, selekcjoner reprezentacji narodowej. – Paweł na początku sezonu nie jeździł tak jak wszyscy oczekiwali, ale widać, ze były to tylko chwilowe problemy. Dla mnie to wciąż poważny kandydat na Puchar Świata. Zwłaszcza, że zmienił się regulamin i będziemy potrzebowali rezerwowego młodzieżowca. Test mecz w Warszawie to niby będą towarzyskie zawody, ale z drugiej strony jeden z poważniejszych testów przed Pucharem Świata, po którym wiele sobie obiecujemy.
Zapowiadają się wspaniałe zawody, bo tor jaki zbudował Olsen jest rewelacyjny. Przede wszystkim jest dłuższy i szerszy w porównaniu do zeszłego roku i gwarantuje walkę i wiele ścieżek do ataku. Kibice nie powinni się zastanawiać tylko jeżeli mają możliwość niech zostaną na niedzielny mecz reprezentacji – podkreślił Cieślak.
Polska w Warszawie podejmie Resztę Świata, w której pojadą Martin Vaculik, Peter Kildemand, Grigorij Łaguta, Niels-Kristian Iversen, Antonio Lindbaeck i Jason Doyle. Zespół poprowadzi Ole Olsen.
SKŁAD POLSKI NA MECZ Z RESZTĄ ŚWIATA: 1. Maciej Janowski, 2. Piotr Pawlicki, 3. Patryk Dudek, 4. Paweł Przedpełski, 5. Bartosz Zmarzlik, 6. Maksym Drabik. Trener: Marek Cieślak.
LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie w sobotę 14 maja o godz. 19.00. Następnego dnia – w tym samym miejscu – zaplanowano mecz Polska – Reszta Świata. Początek o godz. 14.00. Bilety na oba wydarzenia można kupować w Internecie www.kupbilet.pl/sgp2016.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych