Menu

Przemysław Pawlicki w kevlarze Golloba na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Polski Związek Motorowy wsparł inicjatywę Przemysława Pawlickiego i przyłączył się do  akcji wspierającej powrót Tomasza Golloba do zdrowia. Przemek pojawi się w Warszawie w kevlarze, dzięki któremu Tomasz Gollob symbolicznie weźmie udział w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.

Przemysław Pawlicki ogłosił, że podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland pojedzie w kevlarze przygotowanym na wzór kombinezonu Tomasza Golloba. Na kevlarze znajdą się imię i nazwisko Tomka oraz symboliczny znak „1” wraz z hasztagiem #MistrzJestJeden promowanym przez klub w Grudziądzu.

– Ten pomysł to spontaniczna decyzja po tym jak dowiedziałem się o dzikiej karcie na GP w Warszawie.Sportowo wykorzystam tę okazję najlepiej jak tylko potrafię, jednak chciałem wykorzystać ją również do wsparcia akcji #MistrzJestJeden. Doskonale wiem jak ryzykowny jest sport żużlowy i jak ważna jest w takich momentach pomoc innych. Dziękuję też PZM za wsparcie tej akcji i wyrażenie zgody na realizację mojego pomysłu. Trzymam kciuki za Tomka i życzę mu wytrwałości w dążeniu do stu procent sprawności! – powiedział Przemysław Pawlicki.

Kevlar ten po ukończeniu LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland zostanie przez Przemka przekazany do klubu MRGARDEN GKM Grudziądz na licytację, z której dochód przeznaczony będzie na rehabilitację i powrót do zdrowia Tomasza Golloba.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych