Menu

Przepis na wyjazd na Grand Prix do Warszawy? Kibice mogą pokazać, że kochają żużel!

Z okazji Walentynek Polski Związek Motorowy przygotował konkurs dla kibiców, którzy kochają żużel i chcieliby to wyrazić. Na fanów czekają zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Przypomnijmy, że 18 maja PGE Narodowy znów będzie miejscem największej żużlowej imprezy na świecie. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada biletów na to wydarzenie (sprzedano ich już ponad 46 tys. – nadal można je kupować na kupbilet.pl), może wziąć udział w specjalnym konkursie. Polski Związek Motorowy przygotował podwójne zaproszenie na zawody dla jego zwycięzcy.

Co należy zrobić? Pokazać, jak bardzo kocha się żużlowy turniej 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland i wyrazić swoje emocje! W jaki sposób? Wystarczy wysłać zdjęcia lub materiał wideo przedstawiający wykonaną przez siebie dowolną techniką pracę plastyczną lub inspirację artystyczną dotyczącą 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland w terminie od 12.02.2019 (od godziny 11.00) do 18.02.2019 (do godziny 9:00) na adres mailowy [email protected].

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, a warunkiem uczestnictwa jest również dołączenie do pracy podpisanej zgody na publikację i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika. Można ją pobrać TUTAJ.

Regulamin konkursu TUTAJ.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych