Menu

Święto speedwaya w Warszawie. Zapraszamy na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

13 maja gwiazdy światowego żużla spotkają się na PGE Narodowym w Warszawie, żeby walczyć o najlepsze miejsca w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już po raz trzeci z rzędu LOTTO, marka Totalizatora Sportowego jest partnerem tytularnym tego wydarzenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż nasza współpraca z tak doskonałym partnerem, którym jest Totalizator Sportowy będzie kontynuowana. To także wspaniała informacja dla wszystkich kibiców żużla. Jestem przekonany, że polscy zawodnicy zapewnią nam wszystkim wielkie emocje podczas majowych zawodów. Wierzę, że spełni się moje wielkie marzenie i w trzecim roku organizacji tych zawodów na PGE Narodowym, usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego podczas ceremonii wręczania nagród. Zapraszam wszystkich kibiców na PGE Narodowy i zachęcam do gorącego dopingu dla polskich żużlowców – powiedział Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego.

Cieszymy się, że jesteśmy ponownie na tym pięknym obiekcie w Warszawie i wierzymy, że po raz kolejny zostanie on zapełniony do ostatniego miejsca. Wiemy, że żużel cieszy się w Polsce wielką popularnością, a nasi zawodnicy są w stanie walczyć o medale mistrzostw świata. Trzymajmy za nich mocno kciuki! – powiedziała podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym Aida Bella, Rzecznik Prasowy Totalizatora Sportowego. – Wraz z reprezentantami Polski będziemy też  zachęcali kibiców do wizyty na PGE Narodowym 13 maja. Będą tam na nich czekały fantastyczne niespodzianki – dodała Aida Bella.

W majowych zawodach wystąpi aż pięciu reprezentantów Polski. Czterech stałych uczestników cyklu FIM Speedway Grand Prix 2017, czyli Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski, a także żużlowiec z dziką kartą. Wiadomo już, że jego nazwisko zostanie ogłoszone w Studio LOTTO. Będzie miało to miejsce po rozegraniu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi, która została zaplanowana na 22 i 23 kwietnia. Ponadto dwóch Polaków będzie pełnić na PGE Narodowym role rezerwowych, a więc razem w Warszawie zobaczymy aż siedmiu reprezentantów kraju.

Totalizator Sportowy i Polski Związek Motorowy przygotowały wspólnie szereg niespodzianek dla kibiców. W tym tygodniu Patryk Dudek, Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki – nasza stała czwórka uczestników tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix – gościli w Warszawie, gdzie uczestniczyli w specjalnych nagraniach i sesjach zdjęciowych.

W kwietniu i maju kibice żużla będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą zaproszenia na zawody. Nie zabraknie też innych niespodzianek, a wśród nich konkursu, którego celem będzie odnalezienie żużlowca w jednym z punktów LOTTO w czterech wybranych miastach.

Ponadto w maju przewidziane jest spotkanie z polskimi uczestnikami LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Niespodziankę dla kibiców zaplanowano również 14 maja na Torze Służewiec.

Aktualnie na zawody sprzedano 40 tys. biletów. Można je ciągle kupować w punktach sprzedaży bezpośredniej, a także za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl. Najtańsze wejściówki kosztują 59 zł. Atrakcyjne miejsca w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu) to wydatek rzędu 149 zł. W cenie jest darmowy program zawodów.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych