Menu

Szymon Woźniak wie czego się spodziewać. Sprzedano prawie 28 tys. biletów na SGP w Warszawie

Tylko do końca roku można kupować tańsze bilety na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw. Szymon Woźniak, polski debiutant w cyklu będzie jednocześnie pierwszy raz ścigał się na PGE Narodowym w Warszawie. – Na pewno będzie to szczególny dzień w mojej karierze – mówi.

Do tej pory sprzedano 27.400 biletów na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw.

11 maja 2024 roku najlepsi żużlowcy zmierzą się na PGE Narodowym. Warszawski stadion już po raz ósmy przyjmie kibiców z całego świata na największe żużlowe święto. Polscy fani czekają na premierowe zwycięstwo naszego reprezentanta. W ubiegłorocznej edycji zwyciężył Fredrik Lindgren, który do końca rywalizował o złoty medal IMŚ z Bartoszem Zmarzlikiem. Szwed ostatecznie zajął 2. miejsce, a Polak po raz czwarty w karierze zdobył tytuł.

Nie miałem jeszcze okazji jeździć na PGE Narodowym, ale cieszę się, że kilka lat temu miałem możliwość wyjść na tor przy pełnych trybunach, bo komentowałem te zawody. Moja perspektywa w momencie, kiedy będę wyjeżdżał na tor podczas kwalifikacji czy zawodów się zmieni, bo na tym obiekcie już byłem. Wiem, czego się spodziewać i będzie to bardzo pomocne – powiedział Szymon Woźniak, który zadebiutuje w cyklu jako stały uczestnik FIM SGP i będzie miał do pomocy m.in. Grega Hancocka, z którym rozpoczął współpracę.

2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw, ceny biletów do 31.12.2023:

KAT. VI 39 PLN
KAT. V 119 PLN
KAT. IV 129 PLN
KAT. III 149 PLN
KAT. II 169 PLN
KAT. I 219 PLN
PREMIUM 369 PLN
SILVER 1200 PLN dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com ([email protected])
GOLD VIP 1500 PLN

Bilety do kupienia na KupBilet.pl i eBilet.pl.

  • Cena biletu GOLD VIP zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18:00 do 23:00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów.
  • Cena biletu PREMIUM zawiera: miejsce w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu), darmowy program (voucher) do odbioru w infopunkcie na PGE Narodowym. Miejsce nie obejmuje w cenie cateringu.
  • Program zawodów do nabycia na KupBilet.pl w cenie 30 zł.
  • Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4, D5, D6, D7, D14, D15, D16, D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 89 PLN + 1 PLN.
  • Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.

Pakiety SILVER (1200 PLN) dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com ([email protected])

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych