Menu

Wolontariusze Fundacji DW#43 przeprowadzą zbiórkę dla Tomasza Golloba

Już 12 maja będzie można przyłączyć się do zbiórki publicznej dla Tomasza Golloba, która będzie prowadzona przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym w Warszawie. Pieniądze pozwolą na alternatywne i eksperymentalne leczenie mistrza świata z 2010 roku. Zbiórkę przeprowadzi Fundacja DW#43.

– Jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy liczyć na jego szarże na żużlowych owalach. Dzisiaj pokażmy, że Tomasz Gollob może liczyć na nasze wsparcie. Pokażmy moc gorących serc na PGE Narodowym podczas Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Fundacja DW#43 w ramach akcji #PomocBezHamulców zorganizuje akcję, jakiej żużlowa Polska jeszcze nie widziała – powiedział Krzysztof Koper, Członek Zarządu Fundacji #DW43.

Przed zawodami zapraszamy kibiców do zakupu gadżetów fundacji, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc dla Tomasza Golloba. Również przed zawodami, w okolicach PGE Narodowego będą zbierane pieniądze do puszek, które następnie zostaną przez Fundację DW#43 wpłacone na konto Fundacji PZM i przeznaczone na dalsze leczenie mistrza świata z 2010 roku.

Datki zbierać będą wolontariusze Fundacji DW#43. Zostało jeszcze kilka ostatnich miejsc, by dołączyć do „Fioletowej Armii”. W tym celu należy wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres [email protected]

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych