Menu

Za 145 dni pojadą w Warszawie na PGE Narodowym, prawie 30 tys. widzów kupiło bilety

Dokładnie 29 tys. widzów już teraz kupiło bilety, aby 11 maja zasiąść na trybunach PGE Narodowego w Warszawie i obejrzeć 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw. Do zawodów pozostało 145 dni. Tańsze bilety są w sprzedaży do końca grudnia.

Świetnie będzie tam wrócić, bo tak naprawdę przejechałem w tym roku w Warszawie dwa i pół okrążenia – mówi Dominik Kubera, który w przyszłym roku zadebiutuje w cyklu na pełnych prawach.

Drugi z naszych reprezentantów, Szymon Woźniak, nie ukrywa, że występ w stolicy to wyzwanie. – Nigdy nie jeździłem na tym torze, ale jestem dobrej nadziei. Wiem, czego się spodziewać mówi reprezentant Polski, który już w drugiej połowie stycznia wybiera się na treningi do USA, gdzie będzie gościć u Grega Hancocka, czterokrotnego mistrza świata. – Taki był zamysł, żeby stworzyć sobie komfort posiadania w swoim teamie kogoś, kto był po drugiej stronie barykady względem mnie. Moje doświadczenie w GP jest małe, a na torach tymczasowych zerowe. Szukałem właśnie osoby, która mogłaby mi pomóc – padło na Grega. Nie mogłem sobie nikogo lepszego wymarzyć. To nie jest zabieg marketingowy, podchodzimy do tego pod względem sportowym. To nie jest umowa na 11 rund SGP, tylko na cały rok. Bardzo dużo rozmawiamy przez telefon, omawiamy wiele spraw. W drugiej połowie stycznia lecę do Grega na pierwsze treningi żużlowe i spędzić trochę czasu. To będzie moja pierwsza wizyta w USA – zaznaczył żużlowiec.

Do tej pory sprzedano 29 tys. biletów na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw.

2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw, ceny biletów do 31.12.2023:

KAT. VI 39 PLN wyprzedane
KAT. V 119 PLN
KAT. IV 129 PLN
KAT. III 149 PLN
KAT. II 169 PLN
KAT. I 219 PLN
PREMIUM 369 PLN
SILVER 1200 PLN dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com ([email protected])
GOLD VIP 1500 PLN

Bilety do kupienia na KupBilet.pl i eBilet.pl.

  • Cena biletu GOLD VIP zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18:00 do 23:00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów.
  • Cena biletu PREMIUM zawiera: miejsce w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu), darmowy program (voucher) do odbioru w infopunkcie na PGE Narodowym. Miejsce nie obejmuje w cenie cateringu.
  • Program zawodów do nabycia na KupBilet.pl w cenie 30 zł.
  • Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4, D5, D6, D7, D14, D15, D16, D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 89 PLN + 1 PLN.
  • Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.

Pakiety SILVER (1200 PLN) dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com ([email protected])

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych