Menu

Zaproś Pawlickiego na lunch!

Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedzie do ciebie już w lutym!

Polski Związek Motorowy przygotował wielką atrakcję dla fanów żużla. Cztery zaproszenia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, które już 14 maja odbędzie się w Warszawie, czekają na utalentowanych kulinarnie kibiców. Trzeba odwiedzić profil LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na facebooku pod adresem facebook.com/SGPnarodowy w dniach 25 – 27 stycznia i wymyślić menu na lunch z Piotrem Pawlickim, a przede wszystkim – być gotowym na przyjęcie żużlowca u siebie w domu!

Wybiorę na pewno odpowiednią osobę, która zaskoczy mnie w menu czymś czego może jeszcze nie jadłem i nie zapomni, że jestem zawodowym sportowcem, który powinien odpowiednio się odżywiać – zapowiada Piotr Pawlicki.

„Piter”, który przy wzroście 178 cm, waży w sezonie ok. 64 kg doskonale spala kalorie i nie jest powiedziane, że wygra lunch w stylu dietetycznym. Trzeba po prostu wykazać się dobrym pomysłem, żeby go przekonać – mówi Przemysław Szymkowiak, LOTTO Warsaw FIM SGP media manager.

W I etapie konkursu wyłonionych zostanie 10 propozycji, które powinny zawierać krótki opis: kto, dokąd i dlaczego chce zaprosić żużlowca na lunch. W II etapie finałowa dziesiątka będzie musiała przedstawić swoje menu w formie opisowej i zdjęciowej.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi do 8 lutego 2016. Wówczas także zostanie ustalony termin wizyty zawodnika u laureata. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Pełny regulamin TUTAJ.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych