Menu

Żużlowcy na Zimowym Narodowym (wideo)

Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski – żużlowcy, którzy 13 maja wystąpią w PZM Warsaw FIM SGP of Poland gościli na Zimowym Narodowym. Była z nimi również nasza kamera.

13 maja 2017 roku (początek o godz. 19:00) rozegrana zostanie 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bilety na to wydarzenie można kupować w starej cenie, już od 49 zł na kupbilet.pl tylko do 31 grudnia 2016 roku.

Trzech polskich żużlowców: Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik uczestniczyło w działaniach promocyjnych na Zimowym Narodowym. Zawodnicy skorzystali z atrakcji górki lodowej, a także jeździli bumper carsami. – W podstawówce przy moim domu była taka górka. Tam były zjazdy – żartował Maciej Janowski. – Na pewno jest to świetne urozmaicenie czasu, dobra zabawa – mówił Bartosz Zmarzlik.

Rywalizacja bumper carsami została skomentowana w specjalnym materiale wideo przez Piotra Pawlickiego. – Chłopacy zasiedli do tych bolidów, a ja przez moment zabawiłem się w sportowego komentatora. Wszystko dla zabawy na tym pięknym stadionie – wyjaśnił Piotr Pawlicki.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych